30 000 - 70 000 Kč

Obchodní zástupce - prodej sportovního zboží

  Celá ČR
 Plný úvazek
 Ubytování
 Výuční list
Volné od: 15.4.2021
Hledáme zkušené obchodní zástupce do společnosti, která se zabývá prodejem sortimentu sportovních potřeb do mateřských, základních a středních škol v rámci celé ČR. Jedná se o práci na živnostenský list.

Náplň práce:
  • prodej sortimentu sportovních potřeb na předem domluvených schůzkách
  • vyřizování objednávek
Jak si představujeme ideálního kandidáta?
  • aktivní řidič
  • časově flexibilní (cestování v rámci celé ČR)
  • komunikativní
  • zkušenost s prodejem je podmínkou
Nabízíme :
  • provize z prodeje – platové ohodnocení 30 000 – 70 000Kč/měsíčně
  • plnou podporu v prodeji, nejedná se o akvizici nových zakázek, schůzky jsou vždy předem domluveny
  • po zkušební době služební vozidlo i k soukromým účelům
V případě zájmu prosím zašlete Váš CV.

Kontaktní osoba

Pavel Jorpalidis