24 000 - 30 000 Kč

Obsluha CNC strojů

Hranice, okres Přerov
Plný úvazek
Výuční list
1.12.2019 (volné od)
Nástup možný IHNED.

Požadavky:
praxe ve strojírenské výrobě; znalost čtení technické dokumentace; zkušenost z prostředí systémů CNC řízení výhodou; důslednost a technickou zdatnost; samostatnost, zodpovědný přístup k práci; ochota pracovat ve vícesměnném provozu

Náplň práce:
obsluha CNC strojů na opracování kovů; upínání nástrojů, polotovarů a ustavování jejich polohy na CNC strojích

Nabízíme:
zajímavou práci ve stabilní zahraniční firmě; zvyšování kvalifikace a vzdělávací kurzy; závodní stravování;

Zájemci se mohou hlásit:
- prvotní kontakt je zaslání (předložení) životopisu (CV) na e-mail: jana.kutinova@ssi-schaefer.com
V případě zájmu je možné vyplnění dotazníku i na https://ssischaefer.jobs.cz.

Místo výkonu práce: SSI Schäfer s.r.o., Tovární č.p. 325, 753 01 Hranice 1

Kontaktní osoba

Mgr. Jana Kutínová