22 500 - 29 500 Kč

Lisaři*

Leskovec
Plný úvazek
Základní
1.11.2022 (volné od)
LISAŘI*

POŽADUJEME: SŠ/SOU vzdělání technického směru výhodou, praxe s obsluhou strojů
základní znalost práce na PC, přesnost, pozornost při práci, samostatnost.
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha lisu, výměna nástrojů a svitků, průběžná kontrola výlisků po celou dobu výroby.
NABÍZÍME: práci v nadnárodní společnosti, možnost profesního růstu, zajímavé mzdové ohodnocení, 13. plat, věrnostní bonus podle odpracovaných let ve firmě. Příspěvek na penzijní připojištění + příspěvek na dopravu. Zajištění závodního stravování nebo možnost stravenek, firemní akce, atd.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky Po - Pá 8:00 - 15:00 paní Pechalová Adéla, tel.: 571 425 665, nebo emailem na adresu: adela.pechalova@sodecia.com, popř. osobně na pracovišti, Po - Pá 8:00 - 15:00 hod

23.3.2023 MÍSTO ZRUŠENO NA ŽÁDOST ZAMĚSTNAVATELE !!!

Kontaktní osoba

Adéla Pechalová