26 900 - 28 600 Kč

BRUSIČ

Kamenný Újezd, okres České Budějovice
Plný úvazek
Základní
28.11.2023 (volné od)
NÁPLŇ PRÁCE: broušení nerezových polotovarů a výrobků - profesionálních gastro zařízení
POŽADUJEME: zručnost
VÝHODOU: předchozí praxe v zámečnictví, technické vzdělání, orientace v technické dokumentaci, práce s ručním, elektr. a pneu. nářadím, spolehlivost, schopnost samostatně jednat, zodpovědnost, časová flexibilita
NABÍZÍME: plnohodnotné zaškolení ve všech směrech, pracovní smlouvu na dobu neurčitou-dlouhodobou spolupráci, zajímavou práci na projektech pro zahraniční i české zákazníky, možnost dalšího rozvoje, přátelský kolektiv, dovolená 2 dny navíc (4,4 týdne = 22 dnů), závodní stravování, stravenková karta Edenred - stravenka v hodnotě 100,- / ks, v měsíci nástupu obědy zdarma, benefitní program pro zaměstnance - příspěvek na dovolenou až 20.000,-/rok - po celém odpracovaném roce (dle interní směrnice)

Kontaktní osoba

Václav Paleček