20 000 - 25 000 Kč

KLEMPÍŘ/KA

Milevsko
Plný úvazek
Výuční list
12.12.2023 (volné od)
CIZ
Náplň práce: provádí ruční a strojní zpracování a spojování tenkých plechů a zhotovuje z nich výrobky, obsluhuje a seřizuje jednoúčelové stroje a přípravky na výrobu potrubí, zhotovuje tvarové díly a jiné výrobky dle technické dokumentace, spolupracuje s TPV nastanovení technologie výroby atypických tvarových dílů, zhotovuje kruhové oblouky falcováním a bodováním.
Požadujeme: střední odborné vzdělání.
Výše mzdy je závislá na kvalifikaci jednotlivého uchazeče.
Nabízíme: zázemí stabilní a renomované společnosti. motivující finanční ohodnocení a práci na zajímavých projektech, týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění a dojíždění.
Bližší informace získáte: Ing. Denisa Chábková., e-mail: denisa.chabkova@zvvz.cz - zájemci mohou přijít i osobně, ale vždy je lepší si schůzku domluvit předem.

Kontaktní osoba

Ing. Denisa Chábková