STAVBYVEDOUCÍ dopravních staveb

  Zvole, okres Praha-západ
 Plný úvazek
 Vysokoškolské
Informace o firmě
Významná a úspěšná stavební společnost se sídlem v Praze, rozšiřuje svůj tým a hledá vhodného kandidáta/ku.

Náplň práce
  • Každodenní práce na stavbě
  • Vedení dokumentace staveb (stavební deník, denní hlášení stavby, náklady aj.)
  • Dodržování stanovených koncepcí a technických řešení stavby
  • Koordinace a řízení prací
  • Harmonogram výstavby
  • Spolupráce s externími subjekty
  • Práce na PC - MS Office, ÚRS (cenová soustava na rozpočty)
  • Rozpočtování

Požadavky na uchazeče
  • VŠ vzdělaní - stavebního směru, podmínkou
  • Autorizace v dopravním stavitelství výhodou
  • Uživatelsky PC
  • ŘP skupiny B - aktivní řidič
  • Rozhodnost, důslednost, samostatnost, zodpovědnost, loajalitu

Odměny a benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Zajímavé a nevšední zakázky
  • Pružná pracovní doba
  • Telefon a služební auto
  • Pevná měsíční mzda + roční bonusy v závislosti na hospodářském výsledku firmy