25 000 Kč

OPERÁTOR/KA SVAŘOVACÍCH ROBOTŮ

Týn nad Vltavou
Plný úvazek
Výuční list
5.4.2024 (volné od)
Místo výkonu práce: Týn nad Vltavou.
Náplň práce: obsluha svařovacích robotů; dodržování technologie svařování a kontrola svarů dle výkresové dokumentace.
Požadujeme: vzdělání v technickém oboru (případně praxi v technickém oboru); zkušenost s programováním průmyslových robotů velkou výhodou; orientaci v technické dokumentaci; spolehlivost, samostatnost, pečlivost.
Nabízíme: samostatnou a zajímavou práci, seberalizaci a další profesní rozvoj, zázemí stabilní společnosti, dobrý kolektiv, moderní vybavení.
Nástup: ihned nebo dle dohody.
Mzdové rozpětí: 25.000 Kč /měsíc dle zkušeností uchazeče.
Komu se hlásit: Tereza Novotná, tel.: +420 724 276 276, e-mail: tereza.novotna@richmont-cz.com, Průmyslová 646, 375 01 Týn nad Vltavou - předem prosím vždy zavolat/poslat e-mail a nevstupovat samostatně do závodu

Kontaktní osoba

Tereza Novotná