Autoelektrikář - 285Kč/hod

  Vysoké Mýto
 Plný úvazek
 Neurčeno
POPIS POZICE
Hledám autoelektrikáře se zkušenostmi z oblasti servisu autobusů, nákladních nebo užitkových vozidel!
Náplň práce:
  • technická pomoc v obasti diagnostiky elektro v celé servisní síti
  • řešení technických problému u prodejců i zákazníků
  • odstranění závad a řešení nápravných opatření
  • autoelektrikářské práce na předváděcích vozech
  • výjezdy do terénu

PROFIL KANDIDÁTA
  • SŠ/SOU v oboru
  • praxe na obdobné pozici
  • zkušenosti s diagnostickými systémy
  • schopnost komunikace se zákazníky
  • technické myšlení a samostatné řešení problémů
  • AJ na úrovni čtení technických dokumentů

NABÍZÍME
  • stabilní a pestrou práci
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování
  • příspěvek na penzijko
  • pravidelné příspěvky na benefitní konto
  • a další zajímavé bonusy a odměny...

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.