25 560 Kč

Šička

Blatná
Plný úvazek
Výuční list
12.11.2020 (volné od)
TERMÍN SCHŮZEK POUZE PO PŘEDCHOZÍ TELEFONICKÉ NEBO EMAILOVÉ DOMLUVĚ !!!
POŽADAVKY: zručnost, přesnost, spolehlivost, 3 směnný provoz
Pracovní náplň: jednoduché šití na poloautomatických šicích strojích
ZAMĚSTNACKÉ VÝHODY: k základní mzdě navíc: měsíční bonus až do výše 1.100,-, osobní příplatky, zákonné příplatky, garance stabilního zaměstnání, garance každoročního platového růstu, 13. mzda, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, poukázky na nákup čistících a pracích prostředků, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění po 1.roce prac.poměru, 5 týdnů dovolené , odměny při osobních a pracovních výročích, možnost vzdělávání
KONTAKT: POUZE PO PŘEDCHOZÍ TELEFONICKÉ NEBO EMAILOVÉ DOMLUVĚ !!!
Hasalová Jana, tel.: 383411420, 725730657, e-mail: jana.hasalova@leifheit.com

Kontaktní osoba

Jana Hasalová