SPECIALISTA ONLINE MARKETINGU

  České Budějovice
 Plný úvazek
 Středoškolské s maturitou
Informace o firmě
Hledáme zkušeného marketéra/markeťačku, kterému/které není cizí analytická, grafická a strategická část marketingu.

Náplň práce
  • podíl na on-line (především digitální) marketingové strategii známé společnosti
  • správa, stavba a programování webových stránek
  • nová řešení a návrhy pro optimalizaci webu a jeho propagace (SEO, PPC)
  • návrhy řešení a investic spojených s webem a celkovou on-line prezentací
  • podíl na prezentaci produktů na webových stránkách, sociálních sítích, PR aktivitách
  • spolupráce s IT podporou, reklamní agenturou a kolegy zajišťujícími další části marketingu

Požadavky na uchazeče
  • vzdělání v oboru vítáno
  • 3 a více let praxe na podobné pozici
  • vynikající orientace v oblasti on-line prezentace (tvorba webu, on-line vyhledávače, správa e-shopu apod.)
  • orientace v oblasti SEO, PPC, CRO vyžadována
  • přesah znalostí týkající se on-line prezentace, fungováním sociálních sítí a PR produktové prezentace
  • AJ/NJ výhodou
  • analytická osobnost s důrazem pro detail

Odměny a benefity
  • nástupní mzda dle zkušeností kandidáta
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování
  • 13. a 14. mzda
  • využití firemního vzdělávání a jazykových kurzů
  • perspektivní pozice se zajímavým produktem
  • + další motivující firemní benefity