30 000 Kč

Technik QC

Temelín
Plný úvazek
Středoškolské s maturitou
22.2.2024 (volné od)
Pracovní smlouva je nejdříve uzavřena na dobu určitou, a to na 1 rok od nástupu, poté na dobu neurčitou.
Pracovní náplň: po zaškolení v realizaci tvorba technické dokumentace na základě projektové dokumentace, účast na zkouškách a uvádění el. zařízení do provozu, tvorba a kompletace průvodně technické dokumentace výrobců a subdodavatelů, práce s oborovými ČSN IEC a další související legislativou.
Vzdělání: obor elektro.
Kvalifikace: platné osvědčení z vyhl. 50/78 Sb., par. 6, do 1000 V, prostředí A i B.
Ostatní požadavky: řidičský průkaz, základní znalost práce s PC, trestní a zdravotní bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a disciplína, dobré komunikační schopnosti, schopnost pracovat v týmu.
Zaměstnanecké výhody: penzijní připojištění, týden dovolené navíc, pololetní odměny nad rámec hrubé mzdy.
V případě zájmu kontaktujte pí Dědičovou na e-mailu: zdedicova@ic-energo.eu.

Kontaktní osoba

Zdeňka Dědičová