20 000 - 28 000 Kč

Operátor výroby (balení, kontrola kvality, štítkování etiket) 2 směnný provoz

  Staré Město, okres Frýdek-Místek
 Plný úvazek
 Ubytování
 Neurčeno
Volné od: 24.11.2021
Nabídka práce na pozici Operátor výroby. Fyzicky nenáročná práci v čistém prostředí vhodná pro muže i ženy. Práce je na hlavní pracovní poměr na ranní a odpolední směny.

Náplň práce:
  • jednoduchá manuální práce (výroba pláten pro obrazy, tisk, práce na PC)
  • balení hotových zakázek do krabic
  • kontrola kvality

Co požadujeme?

  • pečlivou práci zaměřenou na každý detail
  • spolehlivost a zodpovědný přístup k práci
  • nástup ihned
Nabízíme:
  • základní platové ohodnocení 120Kč + 20Kč prémie
  • možnost získat měsíční bonus za týmovou práci až 2000,-
  • další individuální prémie při nadstandartním plnění norem
  • výplatní termín 15. den v měsíci

Pokud máte zájem, vyplňte kontaktní formulář nebo nás kontaktujte telefonicky, rádi Vám ukážeme výrobu a náplň práce.