Asistent Front Office manažera pro luxusní hotel v centru Prahy

  Praha
 Plný úvazek
 Neurčeno
Pro našeho klienta hledáme asistenta Front Office manažera do skvělého týmu 5* luxusního hotelu v centru Prahy na denní směny.

POPIS POZICE
  • zajistit vynikající zákaznický zážitek
  • pomoci oddělení Front Office fungovat hladce a efektivně
  • zajistit plnou znalost poskytovaných služeb

PROFIL KANDIDÁTA
Hledáme někoho, kdo je komunikativní, flexibilní a proaktivní. Nebojí se komunikovat s hosty a kolegy, rád využije v práci anglický jazyk a má přirozeně vyzařující osobnost.
Dále byste měl/a mít:
  • český a anglický jazyk min. B2
  • chuť se neustále zdokonalovat a učit se
  • časovou flexibilitu
  • chuť vydělat si hezké peníze
  • zkušenost s vedením týmu
  • pracovní povolení EU

NABÍZÍME
  • Jídlo v kantýne zdarma
  • Dovolená nad rámec
  • Sick day - 3 dny osobního volna
  • Doplňkové penzijní spoření / penzijní připojištění
  • Multisport karta - příspěvek
  • Odborné školení
  • Teambuilding
  • Občerstvení na pracovišti
  • Hotelový zážitek - přenocování v hotelu
  • Slevy na služby F&B

Pokud jste nadšený pro hospitality a máte předchozí zkušenost z podobné pozice, jste ten, koho hledáme! Neváhejte a pošlete mi svoje CV ještě dnes.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.