30 000 - 40 000 Kč

Elektrotechnik

Dačice
Plný úvazek
Výuční list
15.4.2024 (volné od)
Náplň práce:
- stavba rozváděčů jednoúčelových strojů
- vyvazování kabelů
- zapojování technologie jednoúčelových strojů (osvětlení, senzorika, pohony, topná tělesa atd.)
- drátkování strojů
- první zahoření strojů, jejich testování, kontrola elektrického zapojení
- výjezdy na instalace strojů u zákazníka a servisní zásahy po ČR
Požadujeme:
- min. tříletý učební obor elektrikář, nebo elektrotechnik
- vyhlášku 50
- orientaci v elektrotechnické dokumentaci
- zručnost
- odpovědnost
- samostatnost
- schopnost pracovat v týmu
- řidičské oprávnění skupiny B výhodou
- jazykové znalosti a znalosti práce na PC výhodou
- znalost programování SIEMENS-S7, nebo základní orientace v programovacím prostředí TIA Portal výhodou
Nabízíme:
- zaučení pro naši specializaci
- možnost podílet se na zajímavých projektech
- práci v mladém kolektivu
- příjemné pracovní prostředí
- individuální přístup
- místo výkonu zaměstnání: Dačice
- placený mobilní tarif po zapracování
- 5 týdnů dovolené po zapracování
- individuální mzdové ohodnocení, projektové odměny

Kontaktní osoba

Lucie Doležalová