35 000 - 50 000 Kč

Obsluha a údržba tepelného hospodářství

Vimperk
Plný úvazek
Základní
8.1.2024 (volné od)
Hlavní pracovní poměr - pracovní náplň:
Obsluha kotle na biomasu včetně zavážení paliva, obsluha kogenerační jednotky, plynové kotelny, předávacích stanic a domovních plynových kotelen
Práce při opravách a údržbě tepelného hospodářství (výměna ventilů, čištění filtrů, montáž měřidel, apod.)
Topenářská a instalatérská činnost
Pohotovostní topenářská služba, po zaškolení, příp. získání ŘP
Požadujeme
Vzdělání alespoň základní
Řidičské oprávnění skupiny B, případně jeho získání do 6 měsíců. Řidičské oprávnění skupiny T nebo C výhodou.
Samostatnost, zodpovědnost, flexibilita
Nabízíme
Zaškolení a seznámení s prací pod vedením zkušeného pracovníka
Průměrný měsíční plat 35 000 - 50 000,- dle vzdělání a dosažené praxe
Práce ve stabilní společnosti
Podpora dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace
Příspěvky a odměny dle kolektivní smlouvy
25 dní dovolené
Svářecí průkaz nebo kvalifikace elektro výhodou - po dohodě je pomůžeme financovat
Řidičské oprávnění skupiny T nebo C výhodou - po dohodě je pomůžeme financovat
Pracovní smlouva na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce

Kontaktní osoba

Ing. Jaromír Tomšovic