Technik kvality - Praha

  Praha
 Plný úvazek
 Neurčeno
Do výrobní společnosti v Praze, hledáme technika kvality, který bude pracovat na 2 směny.
Pakliže máte zkušenost s reklamačním řízením, kontrolou kvality, evidencí veškerých záznamů v kvalitě a chcete zároveň pracovat v menší výrobní společnosti, kde férovost hraje prim, tak se mi neváhejte ozvat.

POPIS POZICE
  • Provádění namátkové kontroly kvality rozpracované výroby a hotových výrobků
  • Provádění namátkové kontroly a doplňkové kontroly u vstupujícího materiálu, výrobních subdodávek a kooperací,
  • Spolupráce při uplatňovaném reklamačním řízení
  • Provádění kontroly systému jakosti dodavatelů a navrhování jejich hodnocení a certifikaci
  • Evidence zmetkového řízení
  • Kontrola dodržování systému jakosti na všech úsecích společnosti
  • Spolupráce při návrhu nápravných opatření a při kontrole jejich plnění
  • Spolupracuje při zpracování rozborů interních a externích reklamací, vyhodnocení nákladů na odstranění vad, návrhu nápravných opatření a kontrola jejich plnění
  • Spolupráce při zkoušení výrobků ve zkušebně
  • Příprava dokumentů pro certifikace výrobků

PROFIL KANDIDÁTA
  • Min. SŠ vzdělání - ideálně technického směru
  • Praxe v oboru min 1 rok
  • Orientace ve výkresové a technologické výrobní dokumentace
  • Samostatnost, důslednost, proaktivita
  • Metrologický kurz výhodou
  • Anglický jazyk - mírně pokročilá
  • Schopnost zvládat administrativu a komunikovat napříč společností

NABÍZÍME
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na Multisport kartu
  • výborné obědy ve firemní kantýně
  • pravidelné teambuildingy
  • smlouva na HPP
  • nástup možný ihned či dohodou
  • velmi moderní a nadstandardně vybavené kanceláře v Praze
  • výrobní závod patří mezi nejmodernější v oboru ve střední i východní Evropě

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.