22 680 - 30 000 Kč

Dělník/dělnice - popelář/ka, obsluha ostatních manipulačních zařízení

Ždánice, okres Kolín
Plný úvazek
Základní
5.10.2021 (volné od)
První kontakt:
Beranová Daniela, tel.: 493 647 761, 734 411 454, Po - Pá 8 - 15 hod,
e-mail: daniela.beranova@mariuspedersen.cz.

Náplň práce:
- provádět určené práce při zajišťování svozu odpadů
- provádět manipulaci s odpadovými nádobami
- pečovat o svěřené prostředky a provádět jejich údržbu
- dodržovat provozní řád a bezpečnostní předpisy.

Požadavky:
- zdravotní způsobilost, spolehlivost a smysl pro zodpovědnost
- časovou flexibilitu, občasně práce i o víkendech
- vysoké pracovní nasazení.

Zaměstnanecké výhody:
- jistou práci ve stabilní společnosti, kde se můžete dále rozvíjet a realizovat
- dlouhodobý pracovní poměr na dobu neurčitou
- vícesložkový plat s pevnou a pohyblivou složkou s garancí výplaty vždy k 15. dni měsíce
- systém firemních benefitů (mobilní telefon vč. možnosti sjednání rodinné smlouvy se zvýhodněnými tarify, osobní Benzina karta se zvýhodněnými cenami pohonných hmot, firemní půjčky s nízkými úrokovými sazbami, sick days, studijní volno atd.)
- možnost zaškolení a následného zvyšování profesní kvalifikace hrazené zaměstnavatelem
- bonus při získání nových kolegů do týmu
- bezpečné pracovní prostředí a kvalitní pravidelně udržované ochranné pomůcky
- možnost výplaty týdenních záloh mzdy
- věrnostní bonusy.

Kontaktní osoba

Daniela Beranová