23 700 Kč

Elektromechanik

Hranice, okres Přerov
Plný úvazek
Výuční list
1.3.2020 (volné od)
CZ ISCO 74121 Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

Náplň práce:
montáž průmyslových rozvaděčů pro zákazníky z řad výrobců strojních zařízení, včetně zahraničích

Požadujeme:
manuální zručnost; samostatnost; zodpovědnost; cílevědomost; schopnost učit se novým věcem;
praxe v elektrotechnické výrobě - výhodou; dorozumívací znalost AJ nebo NJ - výhodou

Nabízíme:
pracovní prostředí v nové výrobní hale; zázemí stabilní a rozvíjející se nadnárodní společnosti,
možnosti osobního růstu a dalšího vzdělávání, možný kariérní postup; obědy zcela zdarma, příspěvek na dopravu, volné vstupy do divadla, na bazén a do sauny, výhodné mobilní tarify, firemní akce, pitný režim na pracovišti, placená přestávka na svačinu, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, jeden den dovolené navíc za každé tři odpracované roky

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Soňa Šamajová:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: jobs@bircher.com;
- telefonicky (pondělí až pátek od 08,00 do 15,00hod.) na čísle +420 581 650 015;
- osobně na adrese místa výkonu práce

Místo výkonu práce: Behr Bircher Cellpack BBC Czech s. r. o. - pracoviště Hranice, Tovární č.p. 2147, 753 01 Hranice 1

Kontaktní osoba

Soňa Šamajová