25 000 - 30 000 Kč

Dělník ve výrobě a regranulaci plastů

Chropyně
Plný úvazek
Základní
2.4.2024 (volné od)
Pracoviště Chropyně
- Náplň práce: po nástupu na pozici se zapracujete - seznámíte se s technologií, naučíte se jednotlivé činnosti obsluhy regranulační linky na zpracování plastů a jejich směsí, v rámci provozních činností budete spolupracovat s dalšími kolegy na směně
- Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost
- Nabízíme: práci v menším kolektivu s osobním přístupem nadřízených, závodní stravování, motivační osobní ohodnocení, pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- Přihláška formou zaslaného životopisu na adresu: zdenek@kmkonsult.cz nebo kontaktu na tel. +420 777 776 355 p.Večerka.

- Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Večerka