23 280 Kč

Výrobní kontrola

Česká Lípa
Plný úvazek
Základní
7.8.2021 (volné od)
Vaším úkolem bude:
- kontrola kvality skleněných asferických čoček pro automobilový průmysl
- práce s pc
- manipulace se skleněným produktem
Požadujeme:
- manuální zručnost, jemnou motoriku prstů, rychlost
- spolehlivost, samostatnost
- pozornost, trpělivost
- ochotu pracovat ve 3 směnném provozu
- kladný přístup k práci a učit se nové věci
Nabízíme:
-smlouvu na dobu určitou s možností přechodu na dobu neurčitou
-perspektivní zaměstnání v zázemí prosperující nadnárodní společnosti
-možnost dalšího rozvoje
-řadu zaměstnaneckých výhod (26 dní dovolené, stravenky, dopravné, příspěvek na školku a dětské hromadné rekreace, příspěvek na dioptrické brýle, poukázka na prací prostředky aj.)
První kontakt e-mailem - zasláním životopisu!
Pozice je vhodná i pro cizince a absolventy!

Kontaktní osoba

Mgr. Radka Nedvědová