25 000 Kč

Manažer zdravotněošetřovatelského oddělení - všeobecná sestra, praktická sestra

  Mirošov, okres Rokycany
 Plný úvazek
 Vyšší odborné
Volné od: 1.10.2021
Pracovní náplň: administrativní a koordinační činnost pro zdravotněošetřovatelské oddělení Požadujeme: Vzdělání dle zákona č. 96 /2004 Sb., znalost práce na PC, dobré komunikační dovednosti, velmi dobré organizační schopnosti, samostatné rozhodování, koordinace a schopnost pracovat v týmu, ochota k dalšímu vzdělávání, empatie, flexibilita, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, bezúhonnost Výhodou: znalost vedení ošetřovatelské dokumentace apod., znalost programu Cygnus a znalost legislativy Nabízíme: platové ohodnocení dle praxe od 25.000,- Kč/měs., úvazek 40 hod./týdně (po - pá), zvláštní příplatek, ostatní příplatky, příspěvek na penzijní připojištění, další výhody dle kolektivní smlouvy (zvýhodněné stravování, masáže, vstupenky do bazénu, vitamínový balíček, příspěvek na penzijní připojištění), přátelský kolektiv, kvalitně vybavené pracoviště. Nástup možný ihned Kontakt telefonicky nebo e-mailem: Míchalová Helena, tel.: 775 475 792, e-mail: michalova@dhmirosov.cz

Další nabídky v lokalitě Mirošov, okres Rokycany

Kontaktní osoba

Helena Míchalová