25 560 - 26 000 Kč

Operátor/ka NC a CNC stroje

Přerov
Plný úvazek
Výuční list
1.7.2021 (volné od)
Náplň práce:
vícestrojová obsluha CNC stroje; upínání obrobku a kontrola základními měřidly; práce podle technologického postupu

Požadavky:
technické myšlení; manuální zručnost, vorientace ve výkresové dokumentaci, výhodou SOU technického směru

Nabízíme:
Měsíční výkonové odměny, roční bonusy, 5 týdnů dovolené, příspěvek do kafeterie, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Lucia Valentová:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: kariera@meopta.com;
- osobně na recepci zaměstnavatele 10.6.2021 v době od 10,30 - 11,30 nebo 24.6.2021 v době od 10,30 do 11,30hod. na adrese místa výkonu práce

Místo výkonu práce: Meopta - optika, s.r.o., Kabelíkova č.p. 2682/1, 750 02 Přerov 2

Kontaktní osoba

Lucia Valentová