50 000 - 45 000 Kč

Mzdová účetní s přesahem do personalistiky - Žebrák

  Žebrák
 Plný úvazek
 Neurčeno
Do nově vzniklého výrobního závodu v Žebráku, hledám posilu do HR týmu. Stanete se součástí moderní mezinárodní společnosti, která vyrábí skleněné a plastové komponenty.

POPIS POZICE
  • Zpracování mezd (cca 75-80)
  • Správa docházky
  • Před příprava kandidátů na pohovor
  • Komunikace s ÚP, OSSZ a ZP
  • Organizace školení (vstupní, BOZP…)
  • Evidence lékařských prohlídek, školení a pracovních oděvů
  • Podpora HR manažerky
  • HR reporty a další administrativní činnost

PROFIL KANDIDÁTA
  • Praxe na pozici mzdové účetní alespoň 1 rok
  • Základní znalost Excelu a PowerPointu
  • Zkušenosti se správou sociálních sítí (FB, IG, LinkedIn)
  • Zkušenosti se systémeme Helios výhoda
  • Ochota učit se nové věci a vzdělávat se

NABÍZÍME
  • Flexibilní pracovní doba
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Bonus za doporučení zaměstnance
  • 25 dní dovolené, plus další navyšování podle odpracovaných let
  • Příspěvek na stravování
  • Odměny při pracovním výročí
  • Týmové a celofiremní akce

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.