35 000 - 30 000 Kč

Montážník do výroby - bez noční směny

  Uherské Hradiště
 Plný úvazek
 Neurčeno
Hledáme šikovné, fyzicky zdatné montážníky s technickým vzděláním IDEÁLNĚ S PRAXÍ VE STAVEBNICTVÍ ! Těšit se můžete na 13.plat a mnoho dalších benefitů.
Máme více volných míst.

POPIS POZICE
  • montáž a sestavování dílců do finálního produktu
  • práce stavebního charakteru

PROFIL KANDIDÁTA
  • ukončené technické vzdělání PODMÍNKOU (min. Výuční list)
  • praxi, jako montážník, tesař, zedník či pozice výrobní charakteru min. 1 rok
  • manuální zručnost – nutná zkušenost s nářadím
  • fyzická zdatnost, schopnost týmové práce
  • ochota pracovat na ranní a odpolední
  • vhodné i pro fyzické zdatné absolventy bez praxe!! - vyučené zedníky apod.

NABÍZÍME
  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • motivující finanční ohodnocení dle dosažených zkušeností
  • 13. plat– navýšení mzdy po zkušební době
  • pravidelnou valorizaci mzdy
  • 5 týdnů dovolené

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.