25 000 - 30 000 Kč

Montér hydroterapeutických van pro psy

Dačice
Plný úvazek
Středoškolské s maturitou
15.4.2024 (volné od)
KONTAKT E-MAILEM (zaslat životopis)
Náplň práce:
Sestavování dílů dle výkresové dokumentace (převážně plast a nerez)
Lepení sestav z PVC (trubky, hadice, šroubení, redukce, přechodky…)
Těsnění (pakování) závitových spojů (PVC, mosaz)
Lepení a silikonování skel do ocelového rámu
Sestavení a seřízení pásového dopravníku
Vrtání, řezání, broušení, lepení, nýtování, řezání závitů…
Požadujeme:
Manuální zručnost a preciznost - důraz na bezchybnou funkčnost i vzhled výrobku
Schopnost pracovat samostatně i v týmu
Spolehlivost, odpovědnost

Nabízíme:
Dobré finanční ohodnocení včetně řady zaměstnaneckých benefitů
Čisté a klidné pracovní prostředíJednosměnný provoz
Individuální přístup ohledně pracovní doby
5 týdnů dovolené po zapracování

V případě zájmu zašlete životopis na:
dolezalova@smapro-design.com a volejte +420 723 930 641

Kontaktní osoba

Lucie Doležalová