35 000 - 48 000 Kč

Elektronik-Elektrotechnik

Kněžmost
Plný úvazek
Výuční list
15.9.2022 (volné od)
prvotní kontakt:
e-mail denisa.kovarova@kautex.textron.com
tel. +420 727 967 666

NÁPLŇ PRÁCE:
" Provádění oprav, úprav a změn strojů - PLC Siemens
" Pravidelné prohlídky strojů a zařízení
" Úpravy programu strojů vedoucí k zefektivnění výroby
" Aktivní podpora TPM implementace
" Vedení příslušné dokumentace
" Spolupráce s externími servisními techniky
" Analýza poruch strojů
POŽADAVKY:
" Vzdělání v oboru elektro, vyhláška č.50/78 Sb. §6
" Zkušenosti s programováním robotů výhodou
" Zkušenosti s vyfukováním / vstřikováním plastů výhodou
" Znalost technické dokumentace
" Znalost práce na PC
" Aktivní přístup k řešení problémů a ochota učit se novým věcem

Zaměstnanecké výhody4): Motivační systém odměňování, měsíční výkonové prémie, příspěvek na penzijní připojištění, 13. mzda, KBS bonus, příspěvek na závodní stravování, 5 týdnů dovolené, firemní autobusová doprava, klidné pracovní tempo

Kontaktní osoba

Ing. Denisa Kovářová