22 000 Kč

Seřizovač/ka

Lichoceves
Plný úvazek
Základní
1.2.2024 (volné od)
Požadujeme:
o technickou zručnost
o ochotu učit se nové věci
o základní znalost českého a anglického jazyka

Nabízíme:
o práci na hlavní pracovní poměr, doba neurčitá s 3-měsíční zkušební dobou
o práci na 2-směnný provoz
o 5 týdnů dovolené
o finanční motivace dle pracovních výsledků
o výuka češtiny pro cizince

Náplň práce:
o realizace výroby dle výrobního plánu
o odpovědnost za hospodaření s materiálem ve výrobě
o kontrola toku materiálu ve výrobě
o kontrola plnění pracovních úkolů pomocných techniků a baliček a jejich koordinace dle potřeby
o dohled nad zavážením potřebného materiálu do výroby
o odpovědnost za evidenci odebraného materiálu a zapisování jeho šarží
o odpovědnost za vyrobené množství výrobků (plnění plánu výroby)
o dohled nad přípravou a nasazováním rolí na dané pozice
o opravy a údržba výrobních linek
o zajištění plynulosti výroby
o odpovědnost za čistotu na pracovišti a třídění odpadu
o v případě potřeby výpomoc na jiné než přidělené lince
o vážení a evidence vzniklého odpadu při výrobě

Kontaktní osoba

Dana Musilová