21 300 - 35 900 Kč

SKLADNÍK/SKLADNICE, OBSLUHA MANIPULAČNÍCH VOZÍKŮ

Prostějov
Plný úvazek
Základní
1.4.2024 (volné od)
CZ-ISCO 83443. Osobní pohovory jsou každý čtvrtek v 10 hodin. Na pohovor je nutné donést životopis. Místo výkonu práce: Průmyslová, Prostějov. Pracovní doba: 3-směnný provoz: ranní: 6:00-14:00, odpolední: 14:00-22:00, noční: 22:00-6:00 hod. První kontakt možný telefonicky, paní Klechová, tel: 771 272 293 (Po-Pá: 8:-15 hod.) nebo e-mailem: pavkle@maier.es.
Firma se zabývá výrobou plastových komponentů do automotive.
Požadavky: výhodou - zkušenosti s prací ve skladu, řidičské oprávnění na VZV.
Náplň práce: práce s VZV, retrak, obsluha logistického vláčku, nakládka a vykládka.
Nabízíme: nově navýšena základní mzda na 21.131 Kč, smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení, kvalitní zaškolení pod dohledem zkušených trenérů formou propracovaného tréninkového systému, doprava z Prostějova a Přerova firemním autobusem.

Kontaktní osoba

Mgr. Pavlína Klechová