135 Kč / hod

Ostraha prodejny Penny

Rychnov nad Kněžnou
Plný úvazek, Brigáda
Základní
1.4.2024 (volné od)
Písemné nabídky se strukturovaným životopisem (včetně kontaktních údajů) zasílejte na e-mail nabor.sekuro@gmail.com. Bližší informace telefonicky PO-PÁ od 9:00 do 16:00 hodin.
Prosíme, nenavštěvovat pracoviště, kontaktní osoba tam není k zastižení!
Další možnost práce na prodejně Štemberkova 1605, Rychnov n.Kn.

Požadujeme:
- plnoletost, trestní bezúhonnost
- fyzickou zdatnost, příjemné vystupování
- zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu
- základy práce na PC pro kamerový systém
- znalost českého jazyka slovem i písmem
- potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného výhodou.
Náplň práce:
- bezpečnostní dohled nad celou prodejnou
- zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob
- kontrola zabezpečení zboží před krádeží - čipování zboží
- kamerový monitoring prodejny, pochůzky po prodejně
- spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost
- vhodné i pro osoby OZZ a OZP s invaliditou 1. a 2. stupně (bez omezení pohybového ústrojí).
Nabízíme:
- možnost práce na další prodejně v Rychnově n.Kn. (Štemberkova 1605)
- práci na denní směny (6,8 nebo 12 hod. směny)
- nastavení pracovního fondu dle dohody s manažerem
- zprostředkování certifikátu strážného
- možnost pracovat na HPP/DPP, možnost zkráceného úvazku
- interní školení, možnost profesního růstu do mobilního autotýmu
- možnost vyplácení zálohy na mzdu
- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- po dohodě nástup možný ihned.

Kontaktní osoba

Jitka Gebauerová