30 000 - 40 000 Kč

Elektromontér

Velká Bystřice
Plný úvazek
Výuční list
1.3.2024 (volné od)
Společnost zabývající se komplexními službami primárně v oblasti silnoproudé elektroenergetiky a smluvní partner skupiny ČEZ, hledá vhodné kandidáty na pozici Elektromontér.
Náplň práce:
- elektromontážní práce – elektroinstalace, veřejné osvětlení, atd.
- elektromontážní práce na distribučních zařízeních ČEZ Distribuce, a.s. a jejich servis
- odstraňování poruch na distribučních zařízeních ČEZ Distribuce, a.s.
Požadavky:
- řidičský průkaz sk. B
- vyhláška 50/78 Sb. Min. §5,6
- praxe v oboru výhodou
Nabízíme:
- mimořádné prémie za držení pohotovosti a práci na odstraňování poruch
- nabízíme práci ve stabilní a perspektivní společnosti
- mimořádné a roční prémie za dosažené pracovní výsledky
- příspěvky na stravné
- nabízíme levnější volání pro Vás a Vaše blízké
- nárok na 5 týdnů dovolené
- zajištění odborného vzdělávání

Pracoviště: ČSA 961, 783 53 Velká Bystřice
Pracovní doba: 6:00 – 14:30 hod.
Své životopisy zasílejte POUZE na mail elpremont@elpremont.cz.

Kontaktní osoba

David Rataj