26 000 - 34 000 Kč

CNC operátor obrábění v sériové výrobě

Slatiňany
Plný úvazek
Středoškolské s maturitou
15.3.2024 (volné od)
Místo výkonu práce: Slatiňany, Chrast u Chrudimi
Hledáme kolegu do strojírenské výroby.
Pracovní náplň: Obrábění sériových dílů na obráběcích centrech s řídícím systémem HAAS.
Požadavky: Vyučen ve strojírenském oboru, Praxe v oboru výhodou, Znalost ovládacího systému Haas výhodou, Schopnost používání přesných měřidel (mikrometrů) výhodou, Dobrá orientace v technické dokumentaci, Manuální zručnost, pečlivost při práci, zodpovědnost, Organizační schopnosti, flexibilita, spolehlivost a samostatnost, Ochota pracovat přesčas, pokud to situace vyžaduje, Trestní bezúhonnost doložit čestným prohlášením
Nabízíme: Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti, Zkušený a přátelský tým ochotný pomoci, Zajímavé mzdové ohodnocení dle praktických dovedností a Vašeho výkonu, Stravenky, benefitní karta, Bonusový systém ohodnocení
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravenky, bonusový systém ohodnocení

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

Kontaktní osoba

Ing. Věra Petrova