Prodejní technik

  Brno
 Plný úvazek
 Středoškolské s maturitou
Informace o firmě
Nadnárodní společnost distributor technických komponent se sídlem v Brně hledá vhodného kandidáta na pozici prodejního technika.

Náplň práce
  • Péče o stávající zákazníky
  • Kompletní zabezpečení celkového obchodního případu
  • Zpracování technických řešení dle požadavků zákazníků
  • Nákup výrobků v zahraničí
  • Plnění stanovených prodejních cílů
  • Kvalifikovaná prezentace prodávaného sortimentu

Požadavky na uchazeče
  • SŠ vzděláni, technického směru - strojní nebo elektro
  • Velmi dobrou znalost anglického jazyka
  • Obchodní dovednosti
  • Schopnost dotáhnout projekt do úspěšného konce
  • Řidičský průkaz sk. B

Odměny a benefity
  • 5 týdnu dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • Zajímavou práci pro renomovanou stabilní společnost
  • Odpovídající platové ohodnocení