Manažer technické přípravy výroby (manažerská mzda a služební vůz)

  Mohelnice, okres Šumperk
 Plný úvazek
 Neurčeno
Pro jednu z našich výrobních divizí hledáme schopného manažera, který má technické znalosti a umí ukočírovat tým konstruktérů, technologů a dalších kolegů. Pokud za sebou máte zkušenosti s řízením lidí a vystudovali jste SŠ/VŠ technického směru, rádi Vás přivítáme v našich řadách. Pošlete nám životopis.

POPIS POZICE
  • Řízení technického týmu
  • Plánování, organizace a zefektivňování práce týmu
  • Nastavení strategie
  • Reporting

PROFIL KANDIDÁTA
  • Praxe s vedením techniků či projektů
  • Znalost AutoCAD
  • Základní znalost cizího jazyka (ideálně AJ)

NABÍZÍME
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní vůz pro soukromé účely
  • Mobil i notebook
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Závodní jídelna
  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.