21 957 Kč

Pracovník/pracovnice v sociálních službách

  Terezín, okres Litoměřice
 Plný úvazek
 Základní
Volné od: 1.6.2022
Vaším úkolem bude: * Přímá obslužná péče, * podpora soběstačnosti klientů a nácvik jednoduchých denních činností, * poskytování pomoci při osobní hygieně a oblékání, * manipulace s pomůckami klientů, * práce s dokumentací klienta v Cygnus 2, * rozdělování a podávání stravy; pozice klíčového pracovníka pro určené klienty. K výkonu práce potřebujete: * Základní nebo střední vzdělání, * věk nad 18 let, * způsobilost k právním úkonům, * zodpovědnost a dobré komunikační schopnosti, * vlídné jednání, * samostatnost v rozhodování a znalost práce na PC, * absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu pracovníka v sociálních službách je výhodou nikoliv podmínkou. Co nabízíme: * Mzdu odpovídající vašim zkušenostem, * příplatky za práci o víkendu a noční směny ve výši 25 %, * poukázky na volný čas, kulturu a zdraví, * bonusy za věrnost, * dotované stravování, * možnost profesního vzdělávání a osobního rozvoje, * trvalý pracovní poměr ve stabilní mezinárodní firmě, * firemní pracovní oděv včetně ochranných pomůcek, * práci v moderním a čistém prostředí a inovativní technologie, * možnost využití umístění dítěte do dětské skupiny. V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail nebo volejte na 601 360 570 od 8.00-15.00 hod.

Další nabídky v lokalitě Terezín, okres Litoměřice

Kontaktní osoba

Martina Marešová