30 000 Kč

PROJEKT MANAŽER/KA V OBLASTI INTERIÉROVÉHO DESIGNU

Náměšť nad Oslavou
Plný úvazek
Středoškolské s maturitou
1.2.2024 (volné od)
Náplň práce
o Plánování, řízení, organizování a kontrola realizace projektu (zakázek)
o Komunikace se zákazníky a obchodními partnery
o Dekorování a návrhy interiérů
o Zadávání práce pro šicí dílnu
o Cestování po celé ČR - aktivní vyhledávání nových klientů/zakázek

- Požadujeme
o Minimálně středoškolské vzdělání
o Komunikativnost
o Samostatnost
o Časová flexibilita
o Dobré organizační schopnosti
o Proaktivní přístup
o Týmového ducha
o Znalost práce na PC ( MS OFFICE, program ABRA výhodou, není podmínkou - zaučíme)
o Znalost AJ popř. NJ na komunikativní úrovni
o ŘP sk. B - aktivní řidič
o Praxe v oboru výhodou, není podmínkou - zaučíme

- Nabízíme
o Zaměstnání na HPP na dobu neurčitou
o Kreativní různorodou práci, seberealizaci
o Příjemný mladý kolektiv
o Firemní benefity
o Služební auto, mobilní telefon, notebook
o Volná pracovní doba
o Mzdové ohodnocení odpovídající schopnostem a odvedené práci

Kontaktní osoba

Alena Ležovičová