25 560 Kč

Dělník - montážník na svařovně

Hranice, okres Přerov
Plný úvazek
Základní
1.7.2023 (volné od)
Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
svařování podle výkresové dokumentace; skládání svařenců podle výkresové dokumentace; kontrola provedených svarů a dodržování pravidel jakosti

Požadavky:
praxe ve svařování; praxe v bodování výhodou; praxe v zámečnickém oboru; znalost čtení technické dokumentace; platný svařovací průkaz CO2 výhodou; důslednost a technická zdatnost; samostatnost, zodpovědný přístup k práci; ochota pracovat ve vícesměnném provozu

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - Mgr. Jany Kutínové:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: jana.kutinova@ssi-schaefer.com
- osobně dne 06.06. a 13.06. 2023 od 13,00hod. do 14,00hod. na adrese místa výkonu práce
Pozn.: Podmínkou je předložení aktuálního životopisu (CV) při osobním jednání

Kontaktní osoba

Mgr. Jana Kutínová