33 000 - 52 000 Kč

Projektant/ka elektro NN/VN (m/ž)

Louny
Plný úvazek
Výuční list
1.4.2024 (volné od)
Základní popis
Jako projektant NN/VN budete vypracovávat projektovou dokumentaci liniových staveb elektrického vedení NN, VN a DTS.
Popis pracovní pozice
o Spolupráce s dalšími členy týmu při projednávání dokumentace staveb s dotčenými orgány státní správy a ostatními účastníky řízení.
o Provádění autorského dozoru a řešení vzniklých situací na stavbě v souvislosti se změnami projektové dokumentace a se změnami na stavbě.
Požadavky na pracovní pozici:
o SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro/energetiky.
o Osvědčení vyhlášky 50/1978 Sb. § 5 nebo odpovídající osvědčení dle zákona č. 250/2021 Sb.
o Uživatelskou znalost AutoCAD a MS Office.
o ŘP skupiny B (aktivní řidič).
Co dále oceníme:
o Znalost programů EnPRO a SPIDER.
o Autorizaci ČKAIT v oboru technologická zařízení staveb.
oOrientaci v technické dokumentace a ve stavební legislativě (Energetický zákon, Stavební zákon, Zákon o vyvlastnění).
Zázemí stabilní společnosti, jsme na trhu téměř 30 let.
o Nástupní mzda dle vzdělání a praxe - až 52 000 Kč/měs.
o Čtvrtletní odměny (v roční výši až jednoho platu) a stravenkový paušál cca 2 100 Kč v čistém ke mzdě.
o Služební telefon (včetně hrazeného paušálu) a služební notebook.
o Jazyková výuka přímo na pracovišti.
o Podpora sportovních aktivit:
Příspěvek na MultiSport kartu, hrazené startovné na akce jako je květnová výzva Do práce na kole nebo Krajský půlmaraton Plzeňského kraje.
o Firemní akce (teambuilding, vánoční večírek apod.).
o Pružná pracovní doba a 25 dní dovolené.
o A další zajímavé benefity (firemní bezúročná půjčka, zapůjčení majetku firmy k soukromému využití, firemní prémiové akcie, po roce příspěvek na penzijní nebo životní pojištění ve výši 2 000 Kč/měs.).
kontakt telefonicky v pracovní dny od 9 do 15 hodin na č. 373303219, email personalni@gaenergo.cz, osobně na adrese Husova 2382 Louny po telefonické dohodě

Kontaktní osoba

Martina Šilpochová