21 000 - 27 500 Kč

OŠETŘOVATELÉ A PRACOVNÍCI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH V OBLASTI SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH V OBLASTI POBYTOVÉ PÉČE

Pržno, okres Frýdek-Místek
Plný úvazek
Základní
22.4.2024 (volné od)
C04 z:22/3/2023 a:4/3/2024
Náplň práce:
- poskytování přímé obslužné péče o klienty a podpora jejich soběstačnosti atd.
Požadujeme:
- akreditovaný kurz pracovník v sociálních službách-popřípadě nutno tento požadavek splnit do 18 měsíců od počátku činnosti
- základní znalost na PC
- očkování proti hepatitidě typu B
- předložení výpisu z RT
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti
- spolehlivost a zodpovědnost.
Nabízíme:
- nástupní plat dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. od 21.000,- Kč
- 25 dní dovolené + 1 týden dodatkové dovolené, osobní příplatek, příplatek za směnnost, roční odměny, obědy za zvýhodněnou cenu, příspěvek na penzijní spoření a další.
Kontakt telefonicky, emailem.

Kontaktní osoba

Pavla Žigová