26 000 Kč

Operátoři výroby

Kněžmost
Plný úvazek
Základní
14.12.2020 (volné od)
Místo výkonu práce:
Bakovská 36 + Nádražní 310, 294 02 Kněžmost

Prvotní kontakt: tel.: +420 727 967 666, e-mail: denisa.kovarova@kautex.textron.com

19 000 Kč tarifní mzda + až 3 000 Kč výkonové prémie + další pohyblivé složky mzdy

HLAVNÍ NÁPLŇ PRÁCE:
- Práce dle pracovních postupů - obsluha vyfukovacího/vstřikovacího stroje, práce na montážní lince, aj.
- Provádění záznamů do příslušné dokumentace
- Práce v souladu s interními procesy a postupy

POŽADAVKY:
- Spolehlivost, pečlivost, manuální zručnost
- Ochota pracovat na směny - 3směnný provoz
- Schopnost pracovat v taktu dle pracovního postupu

Zaměstnanecké výhody: Motivační systém odměňování, měsíční výkonové prémie, příspěvek na penzijní připojištění, 13. mzda, příspěvek na závodní stravování, 5 týdnů dovolené, firemní autobusová doprava, klidné pracovní tempo.

Kontaktní osoba

Ing. Denisa Kovářová