26 000 Kč

NÁSTROJÁŘ/KA

Protivín
Plný úvazek
Výuční list
8.12.2023 (volné od)
Požadavky: vyučen (nejlépe obor nástrojař), 3-5 let praxe, znalost čtení technických výkresů, znalost technologie obrábění kovů, samostatnost
Náplň práce: Provádění montáže, zkoušek, zpracování a opravy nástrojů sloužících k tváření materiálu, přípravků a speciálních nástrojů.
Pracovní doba: jedna směna 6:00 - 14:00 hod.
Nabízíme: mzdové ohodnocení dle zkušeností a znalostí, 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování a penzijní připojištění od 700 Kč měsíčně, zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky, příspěvek na sport a kulturu, příspěvek na dopravu, každý den teplý oběd za 30 Kč, příspěvek na flexi pass 1000 Kč za čtvrtletí, čtvrtletní bonusy.
Poskytujeme náborový příspěvek ve výši 45 000 Kč.
Kontakt: Kaisrová Michaela, tel.: 382 252 795 (Po - Pá 7.00 - 14.00 hod.) , e-mail: michaela.kaisrova@bondioli-pavesi.com
nebo osobně každý pracovní den od 7,00-14,00 hod.
NEJLÉPE SI PŘEDEM DOMLUVIT SCHŮZKU PO TEL. NEBO EMAILU.

Kontaktní osoba

Michaela Kaisrová