Key Account Manager pro vědu a výzkum - Praha/Středočeský kraj

  Jesenice, okres Praha-západ
 Plný úvazek
 Vysokoškolské
Váš pracovní den bude naplněn obchodní komunikací s našimi obchodními partnery a námi a také cestováním po Praze a Středočeském kraji.
Součástí Vaší práce budou kontakty s pracovníky vysokých škol - Akademie věd ČR, vědeckých a výzkumných ústavů/institucí či zdravotnických zařízení.
Dále se budete podílet na přípravě jednání, mailingů, promo akcí.
Součástí je také účast na organizaci marketingových akcí, seminářů, odborných kongresů v daném regionu.
Budete vyhodnocovat prodeje a připravovat obchodní strategii a průběžně se vzdělávat.
Svoji znalost angličtiny si budete pravidelně rozvíjet při setkávání na odborných akcích, v jednání se zahraničními dodavateli a na veletrzích.

Váš profil
Důležitý je obor vzdělání tak, aby bylo dobře porozuměno našim zákazníkům a odběratelům - směr přírodověda, chemie, biochemie či biologie.
Praxe na podobné pozici je pro nás výhodou, ale nebráníme se i juniornímu zájemci.
Nejdůležitější je pak radost z komunikace s lidmi, aktivita, samostatnost, cílevědomost a schopnost správně naslouchat a poté obchodně vyhodnotit kontakt.
Potřebujeme, aby Vaše angličtina byla na komunikativní úrovni, práce na PC dle běžných standartů, aktivní ŘP skupiny B a ochotu cestovat bereme jako samozřejmost.

Naše nabídka
Naše společnost je česká a má téměř třicetiletou tradici. Naší snahou je být profesionálními partnery na trhu našim zákazníkům a zároveň vytváříme příznivé pracovní prostředí a podmínky pro naše zaměstnance.
Máme minimální fluktuaci a v současné době rozšiřujeme náš tým.
Nabízíme kvalitní finanční ohodnocení vč. bonusu z prodeje, 13. a 14. plat, telefon, notebook/tablet, stravenky, služební auto k soukromým účelům.

Pokud Tě tato nabídka láká, pošli aktuální životopis s odpovídajícím motivačním dopisem a aktuální fotografií na níže uvedený kontakt.

Další nabídky v lokalitě Jesenice, okres Praha-západ

Kontaktní osoba

Petra Trunkátová

Máte zájem o tuto nabídku?
Vyplňte prosím odpovědní formulář.


Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami.