22 000 - 24 000 Kč

OPERÁTOR/OPERÁTORKA PŘÍPRAVY

Prostějov
Plný úvazek
Výuční list
1.5.2024 (volné od)
Operátor/operátorka přípravny | Prostějov (1810005)

Požadujeme: min. střední odborné vzdělání s výučním listem, máte dobrý zrak, jste manuálně zručný a technicky zdatný, jste spolehlivý a máte odpovědný přístup k práci, jste ochotný pracovat ve 12ti hodinových směnách
Náplň práce: manipulace s jemnými textilními vlákny.
Nabízíme: stabilní dlouhodobou práci na HPP, přispíváme na stravování, nabízíme 25 dní dovolené, můžete využít parkování v objektu závodu, čeká na Vás čisté a příjemné pracovní prostředí.
Pracoviště: Prostějov
Mzda: od 22.000 – 24.000,- Kč; po 7-mi odpracovaných směnách máte možnost výplaty ZÁLOHY
Nástup: dle dohody
Směnnost: nepřetržitý provoz

Pokud Vás uvedené informace oslovily, splňujete požadavky nebo máte k nabízené pozici jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na tel. 773 447 447 anebo e-mailem na prace@gasl.cz.

Kontaktní osoba

Kontakt