28 000 - 38 000 Kč

SANITÁRNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

Kostelec na Hané
Plný úvazek
Základní
1.4.2024 (volné od)
CZ-ISCO 91126
Kontaktní osoba Ing. Jan Kočíb, tel. +420 777 713 832 (volat Po-Pá 6.00-14.30 hod.), email: kocib.j@makovec.cz. Osobně MAKOVEC a.s., Smržická 537, Kostelec na Hané, 798 41
Pracovní doba: třísměnný provoz se střídáním směn a s nástupem na ranní směnu (Po - Pa) v 5:00 hod, odpolední směnu (Po - Pa) v 10:00 hod a noční směnu - nástup na noční směnu možný již v pozdních odpoledních hodinách.
Požadavky: dobrý zdravotní stav bez omezení, odpovědnost, samostatnost, flexibilita, trestní bezúhonost
Náplň práce: úklid výrobních prostor (porážka, bourárna, chladírny + ostatní části provozu) a obsluha myčky přepravek. Práce fyzicky náročná a výrazně odlišná od běžného úklidu kanceláří a podobných prostor
Nabízíme: stabilní práce ve výborném kolektivu, pracovní poměr na dobu neurčitou, měsíční a mimořádné půlroční prémie, volnočasová benefitní karta, příspěvek na stravování ve výši 116 Kč za každý odpracovaný den

Kontaktní osoba

Ing. Jan Kočíb