25 000 - 35 000 Kč

Technicko - výrobní pracovník

Chrášťany, okres Praha-západ
Plný úvazek
Výuční list
1.6.2024 (volné od)
Jsme výrobně-obchodní společnost s obalovými materiály. Hledáme uchazeče/ku na pozici Technicko-výrobní pracovník.

Místo výkonu práce: Business Park Praha - Za Tratí 235, Chrášťany cca 3 km od stanice metra Zličín - firemní doprava zajištěna zdarma.

Náplň práce:
" obsluha strojů
" ruční výroba obalů
" příprava expedice zboží
" rozvoz zboží zákazníkům

Nabízíme:
" HPP
" práce ve výrobě a skladu průmyslových obalových materiálů
" jednosměnný provoz
" základní mzda 25 000 Kč (po zapracování až 35 000 Kč )
" příspěvek na stravu
" zázemí stabilní firmy - osobní přístup ke každému zaměstnanci
" termín nástupu možný ihned nebo dle dohody
" pracoviště Chrášťany u Prahy

Požadujeme:
" středoškolské vzdělání
" řidičský průkaz sk. B
" praxe s VZV výhodou ne podmínkou
" spolehlivost a dobré pracovní nasazení
" zodpovědnost za odvedenou práci
" manuální zručnost
" praxe v oboru vítána

První kontakt se zaměstnavatelem: zaslat CV na e-mailovou adresu uctarna2@bropack.cz.

Kontaktní osoba

Hana Košťáková