25 000 - 30 000 Kč

Laborant/laborantka

Otrokovice
Plný úvazek
Středoškolské s maturitou
1.5.2024 (volné od)
Jsme součástí skupiny ORLEN Unipetrol, která se podílí na rozvoji recyklace a oběhové ekonomiky v ČR
Požadujeme:
ÚSO s maturitou, práce na PC, dobrá znalost Microsoft office (Excel, Word),
spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, vysoké pracovní nasazení,
zkušenost z plastikářského oboru nebo práce v laboratoři výhodou,
znalost AJ výhodou.
Pracovní náplň:
základní analýza a vyhodnocení plastových materiálů,
odběr vzorků,
příprava zkušebních tělísek na vstřikovacím stroji,
práce s daty na PC a v informačním systému,
komunikace s výrobním a obchodním oddělením.
Nabízíme:
mzda 25.000 - 30.000
zaměstnanecké výhody: 13. a 14. mzda, příspěvek na stravu 78 Kč na směnu.
pracovní poměr na dobu určitou na 1 rok s prodloužením.
Nástup možný ihned.

Zaměstnanecké výhody: 13. a 14. mzda, příspěvek na stravu 78 Kč na směnu, věrnostní odměna

Kontaktní osoba

Mgr. Renata Večeřová