125 - 160 Kč / hod

Strojní operátor/ka, výrobní dělník/ce

Libina
Plný úvazek
Výuční list
1.3.2024 (volné od)
Popis pracovní pozice: obsluha a nastavení strojů pro tkaní kovových tkanin, řešení menších mechanických problémů a udržba zařízení v dobrém provozním stavu.
Zkušenosti s měřením výrobků a záznamem do výrobního příkazu jsou důležité. Velkou výhodou jsou zkušenosti v oblasti výroby kovových materiálů nebo textilním průmyslu.
Základní požadavky: dobré technické a mechanické znalosti jsou výhodou, technické vzdělání v oboru tkaní nebo kovoobrábění je výhodou.
Nabízíme příjemné pracovní prostředí. Nadprůměrné mzdové ohodnocení. Nové pracovníky zaškolíme. Nabízíme příspěvek na důchodové životní pojištění. Podporujeme osobní rozvoj a možnosti profesního růstu. Odměna za odpracované roky. Očkování proti chřipce. Novým zaměstnancům vyplácíme náborový příspěvek 6000 Kč. 8 hodinové směny. Volné víkendy.
Hledáme dlouhodobou pracovní spolupráci.
Kontakt: telefonicky 7-15.30, e-mailem.

Kontaktní osoba

Tomáš Potěšil DiS.