9 450 Kč

Pomocný kuchař v kavárně Modrý domeček

Řevnice
Zkrácený úvazek
Základní
1.2.2024 (volné od)
POZICE POUZE PRO OZP.

Nabízíme:
" Zajímavou práci v zavedené kuchyni kavárny Modrý domeček
" Pracovní úvazek min 0,5 s možností postupného navýšení
" Zaměstnání na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
" Dobré platové ohodnocení: základní plat úvazek 0,5 - 7.600 Kč/měs. (15.200 při plném pracovním úvazku)
" Praxe v gastro oboru je výhodou, zaměstnance bez praxe zaučíme

Požadujeme:
" Schopnost pracovat min. 4 hodiny denně
" Nadšení a motivace k práci, dobrá schopnost učení
" Dobrá fyzická kondice a předpoklady pro práci ve stoje
" Trpělivost, pečlivost
" Dodržování hygienických předpisů

Náplň práce:
pomocné práce při výrobě teplých a studených jídel, výdej obědů, po zacvičení samostatná příprava jednoduchých snídaní.

Kontaktní osoba

Dana Růžičková