Stavbyvedoucí pro dopravní stavby (možnost karierního růstu)

  Praha
 Plný úvazek
 Středoškolské s maturitou
Informace o firmě
Úspěšná stavební společnost s rodinnou atmosférou rozšiřuje tým a přijme vhodného kandidáta na pozice stavbyvedoucího.

Pozice je vhodná i pro kandidáta, který má zkušenosti jako stavbyvedoucí a zajímá se o dopravní stavitelství.

Náplň práce
  • Koordinace stavebních prací a jednotlivých dodávek
  • Koordinace a kontrola subdodavatelů
  • Kontrola kvality provedených prací
  • Dodržování harmonogramu prací a termínu realizace
  • Kontrola plnění rozpočtu
  • Zpracování změnových listů a vedení stavebního deníku

Požadavky na uchazeče
  • SŠ nebo VŠ stavebního zaměření
  • Autorizace v oboru dopravních staveb - výhodou, nikoli podmínkou
  • Schopnost samostatného řízení výstavby
  • Schopnost řízení pracovního týmu
  • Znalost práce s PC
  • Řidičský průkaz sk. B

Odměny a benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Atraktivní mzdové ohodnoceni
  • Zajímavé a nevšední zakázky
  • Pružná pracovní doba
  • Telefon a služební auto
  • Pevná měsíční mzda + roční bonusy v závislosti na hospodářském výsledku firmy