30 000 Kč

SQA Engineer

Ráječko
Plný úvazek
Vyšší odborné
15.3.2024 (volné od)
Jako součást našeho týmu R&D budete testovat prototypy a komponenty systémů automatické detekce požáru. Budete úzce spolupracovat s multidisciplinárním technickým týmem složeným z elektro inženýrů, softwarových inženýrů a programátorů se zaměřením na aplikovaný výzkum a inovace.
Naše špičkové technologie zahrnují ovládací panely a požární hlásiče, které v sobě kombinují hardware a software a poskytují řídicí funkce a algoritmy zpracování signálu.
Jaká bude Vaše pracovní náplň
- Nastavení a konfigurace testovacího zařízení
- Oprava a údržba zkušebních zařízení
- Psaní specifikací testů pro nové funkce, údržba stávajících úložišť testovacích případů
- Provádění a záznamy testů
- Podpora migrace testovacích případů na nový testovací nástroj
- Koordinace různých projektů
- Poskytování technické podpory ostatním členům týmu
Očekáváme
- Vzdělání v oboru SW inženýrství, elektrotechniky, IT
- Zkušeností s manuálním testováním embedded systémů
- Znalost angličtiny slovem i písmem
- Zkušenosti s definováním návrhu testovacích systémů
- Zkušenosti s funkčním testováním nebo testováním softwaru
- Znalost testovacích nástrojů (JIRA, Khepera, Bugzilla atd.)
- Zkušenosti s nástroji pro správu testů, jako jsou TestRail, ALM nebo Zephyr Scale atd.

Zaměstnanecké výhody: 13. plat, 14. plat, příspěvěk na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, skupinové životní pojištění, dotované obědy, zvýhodněné tarify mobilních operátorů, cafeterie.
Kontakt: osobně: p. Frauenbergová Andrea, Osvobození 363, Ráječko, telefonicky 8:00-15:00 hod. na č. 516 486 107, 725 581 831, e-mailem andrea.frauenbergova@jci.com

Kontaktní osoba

Andrea Frauenbergová