Administrativní podpora

  Praha
 Plný úvazek
 Neurčeno
Hledáš stabilní brigádu do konce roku a chceš si pracovní dobu přizpůsobit dle svých potřeb?
Bydlíš poblíž Štěrbohol a zajímá tě více?
Pošli nám svůj životopis a my se o vše postaráme!
Pro našeho klienta v chemickém průmysli, hledáme administrativního pracovníka, který bude sbírat data z výroby.

POPIS POZICE
  • vkládání dat do PC
  • aktivní sbírání dat od zaměstnanců z výroby (budeš tedy pracovat přímo z výroby)
  • vyhodnocování dat

PROFIL KANDIDÁTA
  • zkušenosti na podobné pozici výhodou
  • práce na PC (především znalost Excel podmínkou)
  • angličtina na mírně pokročilé úrovni (bude se jednat o e-mailovou komunikaci)
  • ochota pracovat ve výrobě
  • směny: PO - PÁ (7 hod/den) flexibilní pracovní doba
  • spolehlivost, loajalita, pracovitost

NABÍZÍME
  • spolupráce na dohodu o pracovní činnosti od 1.7. do konce roku (možnost i dlouhodobější spolupráce)
  • mzda: 180 - 220 Kč / hod (mzda se odvíjí dle zkušeností)
  • příspěvek na stravování (závodní jídelna)
  • lokalita: Praha - Štěrboholy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.